Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju deszczowo i burzowo, do 26 stopni

  10-06-2021 06:19 Warunki biometeorologiczne będą korzystne
  Pogoda na poniedziałek 21.06 tvnmeteo.pl

  W czwartek pojawi się na niebie sporo chmur, z których miejscami przelotnie popada deszcz i zagrzmi. Termometry pokażą maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

  Czwartkowy poranek będzie na ogół słoneczny. W ciągu dnia na niebie pojawi się zmienne zachmurzenie. Na wschodzie i południu wystąpią przelotne opady. Może także zagrzmieć - wyładowaniom towarzyszyć mają opady rzędu 10-20 litrów wody na metr kwadratowy i porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Termometry pokażą maksymalnie od 23 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się na wschodzie i południowym zachodzie kraju. Odczuwać będziemy ciepło, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje  słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wiatr z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1018 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burze z opadami rzędu 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 987 hPa.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Rano słonecznie, w ciągu dnia wzrost zachmurzenia do umiarkowanego. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1004 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burze z opadami do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...