Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 19°C 23°C 12°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: wiele deszczowych miejsc, do 16 stopni Celsjusza

  18-04-2021 07:04 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  W niedzielę pojawią się opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą od 10 do 16 stopni.

  W niedzielę rano miejscami pojawią się mgły i zamglenia. W ciągu dnia na południowym wschodzie kraju dość będzie dość pogodnie, a w pozostałych regionach pochmurno z przejaśnieniami i okresowymi opadami deszczu lub mżawki do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na Śląsku, przez 13 st. C. w centrum kraju, do 16 st. C na Podlasiu. Z kierunku północno-wschodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę będzie wysoka, w niektórych regionach kraju przekraczając 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się na ogół niekorzystne, tylko na południowym wschodzie kraju będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami, po południu możliwe przelotne opady deszczu. Temp. maks. 14 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie bez zmian, w południe 1005 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temp. maks. 13 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1021 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno, okresami opady deszczu. Temp. maks. 14°C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe 1008hPa, bez większych zmian.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, okresami opady deszczu. Temp. maks. 11 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 11 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 990 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....