Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 24°C 23°C 12°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami mogą pojawić się burze, do 14 stopni

  17-04-2021 06:32 Biomet będzie niekorzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  W sobotę będzie pochmurno i pojawią się opady deszczu. Lokalnie może też zagrzmieć. Termometry pokażą od 6 do 14 stopni.

  Sobota upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z okresowymi opadami deszczu. Na północy i wschodzie kraju wystąpią większe przejaśnienia. Na Podlasiu, Mazowszu i Mazurach niewykluczone są burze z dość intensywnymi opadami do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy i porywami wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 10-12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Suwalszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w sobotę w niektórych miejscach przekroczy 90 procent. Wszyscy odczują chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1021 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie duże z opadami deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1004 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże z opadami deszczu, temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....