Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz ze śniegiem lub śnieg. Powieje silniej

  08-04-2021 06:17 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na piątek 16.04 tvnmeteo.pl

  Czwartek zapowiada się pochmurno, pojawią się opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Wiatr będzie silniejszy - w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  W ciągu dnia czeka nas pochmurna aura z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Pojawią się przelotne opady deszczu ze śniegiem do 3 litrów wody na metr kwadratowy i mokrego śniegu do 1-3 centymetrów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 7 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na krańcach zachodnich. Z kierunku zachodniego i północno-zachodniego powieje umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Najwyższej wilgotności powietrza w czwartek należy spodziewać się na południowym wschodzie Polski, gdzie przekroczy 90 procent. W całym kraju odczuwalny będzie chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 kmh/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1002 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1013 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 993 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...