Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 6°C 2°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Zimowy epizod. Sprawdź, gdzie spadnie deszcz ze śniegiem i śnieg

  04-04-2021 16:21 Pogoda na pięć dni
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  W nadchodzących dniach pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Powieje też dość silny wiatr, w porywach do 40-70 kilometrów na godzinę.

  Przed nami dni, podczas których nie zabraknie opadów, również tych o typowo zimowym charakterze, oraz silnych porywów wiatru. Jak długo potrwa zimowy epizod?

  Pogoda na 5 dni

  W lany poniedziałek wystąpią postępujące od Pomorza aż po centrum kraju opady deszczu i deszczu ze śniegiem, o sumie 3-8 litrów wody na metr kwadratowy. Ponadto powieje dość silny wiatr z zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

  Wtorek już w całym kraju upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu ze śniegiem i śniegu o sumie 3-8 litrów wody na metr kwadratowy. Wiatr - południowo-zachodni - w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Na środę synoptycy także prognozują przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Ma spaść od 1 do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach powieje do 45 kilometrów na godzinę.

  Powieje silniejszy wiatr

  W czwartek pogodnie będzie tylko na Pomorzu. W pozostałych regionach kraju wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Ich suma wyniesie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Zachodni wiatr, umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Poprawa aury przyjdzie w piątek. Ten dzień zapowiada się poigodnie, choć powieje południowo-zachodni wiatr, który w porywach rozpędzi się do 40 kilometrów na godzinę.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...