Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 6°C 2°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Pogoda na Wielkanoc: maksymalnie 11 stopni

  04-04-2021 06:15 Biomet będzie neutralny
  Tomasz Wasilewski o pogodzie TVN24

  Wielkanoc przyniesie nam zmienne zachmurzenie, miejscami także zanikające opady. Odczujemy chłód, a na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 do 11 stopni Celsjusza.

  Niedziela Wielkanocna upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Na Roztoczu i w Bieszczadach wystąpią zanikające przelotne opady deszczu, miejscami ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1015 Pa.

  Pogoda Kraków

  NOC: zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 990 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 1012 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  NOC: pogodnie. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1007 hPa

  DZIEŃ: pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  DZIEŃ: pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...