Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 24°C 23°C 11°C Przeważnie słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: mroźno, miejscami popada śnieg

  06-02-2021 10:03 Biomet będzie przeważnie korzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  W niektórych regionach kraju w sobotę wystąpią opady śniegu, w większości kraju będzie jednak pogodnie. Na termometrach zobaczymy na ogół ujemne wartości, lokalnie będzie -10 stopni Celsjusza.

  W sobotę na południu kraju będzie pochmurno z opadami śniegu. W pozostałych regionach można liczyć na pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od -10 st. C na Podlasiu do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy. Powieje z północy i będzie skręcać na wschód.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w południowych regionach kraju. W większości Polski pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie, jedynie na południu biomet będzie neutralny.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie -4 st. C. Wiatr z północnego wschodu powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 1025 Pa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 987 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie -3 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1010 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie -4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....