Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 23°C 12°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: spadnie śnieg, miejscami będzie mroźno nawet za dnia

  08-01-2021 15:53 Pojawią się też zimowe opady
  Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Ventusky

  Na najbliższe dni prognozuje się prawdziwie zimową aurę. Termometry będą wskazywać mniej niż 0 stopni Celsjusza, pojawią się także opady śniegu lub deszczu ze śniegiem.

  Sobota na południu będzie pochmurna z przejaśnieniami. W pozostałej części kraju okresami pojawią się opady śniegu rzędu 1-3 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany.

  Niedziela na Podkarpaciu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na północy i w centrum należy spodziewać się okresami opadów śniegu do 1-2 cm. Temperatura maksymalna sięgnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Pogoda w kolejnym tygodniu

  Nowy tydzień rozpocznie się na Podkarpaciu pochmurnym niebem z przejaśnieniami. Na północy popada śnieg o sumie do 1-2 cm. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu. Wiatr z południowego zachodu powieje słabo i umiarkowane.

  Wtorek na Podkarpaciu zapowiada się pogodnie. W pozostałych regionach pojawią się przelotne opady śniegu do 1-5 cm, a na Pomorzu deszczu ze śniegiem do 1-5 litrów na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, który w porywach osiągnie do 50 kilometrów na godzinę.

  Z kolei środa okaże się pogodna na Pomorzu. Poza tym spadnie do 1-5 cm śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie -3 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr wiejący z południowego zachodu będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....