Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień pod znakiem opadów, do 5 stopni

  06-01-2021 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na noc 16/17.04 tvnmeteo.pl

  Na środę prognozowane są miejscami opady deszczu. W większości kraju spadnie deszcz ze śniegiem lub sam śnieg. Na termometrach zobaczymy do 5 stopni Celsjusza.

  Środa przyniesie pochmurną aurę, wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a na południowym wschodzie deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Rzeszowszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie wschodni.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie powyżej 95 procent. W niemal całym kraju będzie chłodno, tylko na południowym wschodzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

   

  Opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 998 hPa.

  Pogoda Poznań

  Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 998 hPa.

  Pogoda Gdańsk

   

  Opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, ze wschodu. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 1013 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 995 hPa.

  Pogoda Kraków

  Opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...