Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 8°C 19°C 2°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami spadnie śnieg

  05-01-2021 06:17 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Prognoza pogody na noc 10/11.04 tvnmeteo.pl

  Wtorek przyniesie opady - deszczu, deszczu ze śniegiem, a miejscami również samego śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 do 7 stopni Celsjusza. Okresami może silniej wiać.

  Na wtorek prognozuje się pochmurną aurę z opadami. Na wschodzie i południowym wschodzie wystąpią opady deszczu do 5-10 l/mkw., zaś w pozostałych stronach deszcz ze śniegiem lub mokry śnieg rzędu 1-5 centymetrów. Uwaga, będzie ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Ziemi Gorzowskiej, przez 3 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Podkarpaciu. Wschodni i północno-wschodni wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, jednak okresami może przybierać na sile. Na północy i wschodzie może osiągać w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność względna sięgnie ponad 90 procent. Zrobi się chłodno, wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr ze wschodu będzie umiarkowany i okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z opadami śniegu i śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny, a powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1015 hPa.

  Pogoda Poznań

  Ppochmurno z opadami śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1004hPa, spada.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura minimalna sięgnie 2 st. C. Na ogół słaby i umiarkowany, ale okresami dość silny wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa, spada.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z północnego wschodu. Okresami porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry wskażą 980 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...