Informacje
 • Pogoda na dziś: kilka regionów z deszczem, porywisty wiatr

  04-12-2020 06:24 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 24.12 tvnmeteo.pl

  Opady deszczu w piątek możliwe są w niektórych regionach kraju. Temperatura sięgnie maksymalnie nawet 9 stopni Celsjusza, ale mocniejszy wiatr sprawi, że odczuwalna może być niższa od tej wskazywanej przez termometry.

  Piątek przyniesie zmienne zachmurzenie. Tam, gdzie zaznaczy się front atmosferyczny, a więc od Gdańska, przez Ciechanów, Włoszczową i Katowice, zrobi się pochmurno, niewykluczone są też opady deszczu o sumie do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, z południowo-wschodniego kierunku. Okresami w porywach osiągnie prędkość od 50 do 70 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w piątek będzie się wahać na poziomie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet będzie niekorzystny.

  Pogoda Trójmiasto

  Na ogół pochmurno i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni, okresami w porywach powieje z prędkością do 70 km/h. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 1002 hektopaskali.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 975 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Będzie dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z południowego wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 990 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie 50-70 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 982 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...