Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju będzie prószyć śnieg

  03-12-2020 06:18 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Pogoda na czwartek 24.12 tvnmeteo.pl

  Na czwartek synoptycy prognozują opady śniegu w zachodniej połowie kraju. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

  W czwartek w zachodniej połowie kraju okresami popada śnieg do 1-2 centymetrów. Na wschodzie Polski będzie pogodnie. Termometry pokażą od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Podkarpaciu. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całej Polsce odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą neutralne we wschodniej połowie kraju, niekorzystne w zachodniej.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady śniegu, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 998 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami wystąpią opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 985 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...