Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: będzie cieplej, ale silniej powieje

  03-12-2020 15:49 Na termometrach do 12 stopni
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  W nadchodzących dniach prognozowane jest ocieplenie. Termometry pokażą maksymalnie od 6 do 12 stopni Celsjusza. Pojawi się jednak silny wiatr. Miejscami jego porywy mogą osiągać prędkość 70 kilometrów na godzinę.

  Piątek przyniesie zmienne zachmurzenie. W strefie frontu atmosferycznego (sięgającego od Gdańska przez Ciechanów czy Włoszczowę do Katowic) będzie pochmurno i pojawią się opady deszczu do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni wiatr, który okresami w porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę.

  Pogoda na weekend

  Na sobotę prognozuje się zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie od 6 st. C na Podlasiu do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami jego porywy mogą osiągać do 50-70 km/h.

  W niedzielę w całym kraju będziemy mogli cieszyć się pogodnym dniem. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr, który okresami w porywach będzie osiągać do 50-70 km/h, powieje z południowego wschodu.

  Pogoda na kolejny tydzień

  Poniedziałek upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a okresami w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h.

  We wtorek na wschodzie i w centrum kraju pojawią się opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Okresami porywy mogą przybierać na sile.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...