Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 18°C 20°C 9°C Przeważnie słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodny dzień w większości kraju

  31-10-2020 06:16 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Pogoda na czwartek 24.12 tvnmeteo.pl

  Sobota na ogół zapowiada się pogodnie. Zrobi się jednak chłodno, w najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  Sobota na zachodzie i południu będzie deszczowa. Spadnie tam do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach dzień zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje przeważnie ze wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odczujemy na krańcach południowo-zachodnich. W całej Polsce dominować będzie chłód. Na przeważającym obszarze kraju warunki biometeorologiczne będą neutralne, pogoda będzie niekorzystnie wpływać na samopoczucie mieszkańców obszarów południowo-zachodnich.

  Pogoda Warszawa

   

  Pogodnie. Temperatura maksymalna osiągnie 11 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe dojdzie do 1010 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Termometry pokażą do 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1022 hPa i rośnie.

  Pogoda Wrocław

   

  Przelotny deszcz. Temperatura  nie przekroczy 13 st. C. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszej chwili wyniesie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe sięgnie 995 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....