Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 15°C 20°C 9°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: jak rozpocznie się listopad?

  31-10-2020 14:54 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach
  Maja Popielarska o pogodzie w Polsce TVN24

  W pierwszych dniach listopada będzie się stopniowo ochładzać. Czekają nas deszczowe chwile, ale i te z większą ilością słońca.

  Niedziela w zachodniej części kraju zapowiada się pochmurno. Pojawią się też opady deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunków południowych powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

  Deszczowe dni

  Na poniedziałek prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Termometry pokażą od 11 st. C na Podlasiu do 17 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

  Wtorek na północy i zachodzie kraju upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Pojawią się też przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Tylko 7 stopni

  Środa pochmurna i deszczowa będzie jedynie na Podkarpaciu. W pozostałych regionach okaże się pogodna. Na termometrach zobaczymy od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie.

  Pochmurna i deszczowa aura w czwartek zapowiadana jest na południowym wschodzie kraju. Mieszkańcy pozostałych regionów będą mogli cieszyć się pogodnym dniem. Temperatura wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, przeważnie z zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...