Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 18°C 11°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: dużo chmur i deszczu, miejscami burze. Od 13 do 25 stopni

  26-09-2020 06:24 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 tvnmeteo.pl

  Sobota w dużej części kraju przyniesie pochmurną i deszczową aurę. W niektórych regionach możliwe są też burze. Wartości na termometrach będą bardzo zróżnicowane.

  W sobotę na krańcach północno-wschodnich kraju powinno być pogodnie. Poza tym będzie pochmurno z przemieszczającymi się od południa w głąb kraju opadami deszczu o sumie do 10-25 litrów wody na metr kwadratowy. W pasie od Podkarpacia i Lubelszczyzny, przez Mazowsze, po Warmię i Żuławy możliwe są burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej, przez 18 st. C w centrum, do 25 st. C na Podlasiu. Wiatr na zachodzie powieje z kierunku północno-wschodniego, poza tym południowo-wschodniego, słabo i umiarkowanie. Okresami stanie się dość silny, w burzach osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie około 70-90 procent, przy czym najwyższa będzie na krańcach zachodnich. Odczujemy chłód i komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się na ogół niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, po południu opady deszczu, możliwa burza. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie spada, w południe na barometrach 982 hektopaskale.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże, opady deszczu, możliwa burza. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie spada, w południe 995 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże, opady deszczu. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe 982 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temp. maks. 14 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe 978 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe 966 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....