Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 19°C 23°C 12°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: deszczowo i burzowo w wielu regionach, do 26 stopni

  24-09-2020 06:15 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 tvnmeteo.pl

  Czwartek wielu regionom kraju przyniesie przelotne opady deszczu i burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

  Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i burz o sumie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 23 stopni Celsjusza na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, w porywach burzowych osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Rano słonecznie, po południu przelotny deszcz lub burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Wiatr umiarkowany, południowy, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 995 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 996 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotny deszcz, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Południowy wiatr będzie wiał umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotny deszcz, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 993 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano słonecznie, po południu możliwy jest przelotny deszcz lub burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Wiatr umiarkowany, południowy, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 981 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....