Informacje
 • Pogoda na dziś: wszędzie dużo słońca, do 23 stopni

  11-09-2020 06:21 Biomet będzie neutralny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 tvnmeteo.pl

  Piątek w całym kraju przyniesie dużo słonecznych chwil. Na termometrach zobaczymy od 17 do 23 stopni Celsjusza. Biomet nie będzie wpływał na nasze samopoczucie.

  W piątek będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiać z południowego zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie około 50-60 procent. Mieszkańcy południowych regionów kraju odczują komfort termiczny, a poza tym będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Temp. maks. 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1006 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temp. maks. 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1007 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Temp. maks. 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1017 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Słonecznie. Temp. maks. 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1002 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu spadnie do 991 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....