Informacje
 • Pogoda na dziś: wiele deszczowych miejsc, do 22 stopni Celsjusza

  10-09-2020 06:18 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 tvnmeteo.pl

  Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. W górach może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 stopnie Celsjusza.

  W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Deszczu nie powinni spodziewać się  tylko mieszkańcy Ziemi Lubuskiej, Kujaw i Wielkopolski. W pozostałych regionach wystąpią przelotne opady do 5-10 litrów na metr kwadratowy. W górach może zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 19 st. C w centrum kraju, do 22 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, okresami dość silny wiatr, z kierunku północno-zachodniego. W porywach na północy i wschodzie rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  W czwartek najwyższą wilgotność odnotujemy na południowym wschodzie - przekroczy 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, na Podkarpaciu wilgoć, a na Pomorzu będzie wietrznie. Warunki biometeo okażą się na ogół niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, do południa przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 17 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, termometry pokażą 19 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, do południa możliwy przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksimum 20 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe wzrośnie do 993 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...