Informacje
 • Pogoda na 5 dni: lato powoli się z nami żegna. I robi to w pięknym stylu

  10-09-2020 15:15 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Przed nami ciepłe i słoneczne wrześniowe dni - warto je dobrze wykorzystać. Temperatura miejscami wzrośnie do 27 stopni Celsjusza.

  Piątek upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Do 27 stopni

  Przed nami słoneczna sobota. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z południa i południowego zachodu.

  W niedzielę tylko na północnym wschodzie kraju możliwy jest słaby, przelotny deszcz o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach Polski będzie słonecznie. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Słoneczna aura

  Na poniedziałek synoptycy prognozują w całym kraju słoneczna aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na południu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Również we wtorek w całym kraju będzie świecić słońce. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...