Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 19°C 3°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz, burze, do 29 stopni

  01-07-2020 06:19 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 20.07 tvnmeteo.pl

  Środa upłynie na ogół pod znakiem przelotnych opadów deszczu, a miejscami także burz. Termometry pokażą maksymalnie 29 stopni Celsjusza.

  W środę na niebie pojawi się umiarkowane zachmurzenie, od zachodu wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu do 20 litrów na metr kwadratowy. Na zachodzie i w centrum możliwe są burze z opadami do 40 l/mkw. Zagrzmi także na Podkarpaciu, może też przelotnie popadać. Opady nie wystąpią jedynie na Lubelszczyźnie, Kielecczyźnie, w Małopolsce i na Górnym Śląsku. Termometry pokażą maksymalnie od 21 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim, przez 26 st. C w centrum, do 29 st. C w Małopolsce. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami będzie dość silny, a w burzach rozpędzać się może do 70-90 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. Na południu i w pasie centralnym będzie parno i ciepło, na północnym zachodzie chłodno i wilgotno, a w pozostałych regionach odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu duże z przelotnym deszczem. Możliwa jest burza. Termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W burzy będzie silny i osiągnie prędkość do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 997 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnym deszczem, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 22 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1005 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnym deszczem, możliwa jest burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W burzy silny, rozpędzi się do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 996 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnym deszczem, może wystąpić burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 27 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W burzy silny, osiągnie prędkość do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, termometry pokażą maksymalnie 29 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 984 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...