Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 19°C 3°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: odetchniemy od gwałtownych zjawisk

  30-06-2020 06:20 Warunki biometeo będą korzystne
  Pogoda na poniedziałek 20.07 tvnmeteo.pl

  Na wtorek zapowiadana jest poprawa pogody. Gwałtowne zjawiska nie powinny występować, a deszcz może pojawić się jedynie lokalnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni.

  Wtorek przyniesie uspokojenie w pogodzie. W niemal całym kraju będzie pogodnie. Przelotny deszcz możliwy jest przed południem jedynie na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna osiągnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 26 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Warunki biometeo

  W większości regionów wilgotność powietrza będzie utrzymywać się na poziomie 50 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie korzystny.

  Pogoda Gdańsk

  Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna osiągnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura maksymalna dojdzie do 26 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 981 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura osiągnie maksymalnie 23 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe dojdzie do 996 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...