Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 5°C 3°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami śnieg i deszcz ze śniegiem, do 7 stopni

  30-03-2020 06:18 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  W poniedziałek pojawią się opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek na wschodzie i Podkarpaciu upłynie z przelotnymi opadami śniegu, a na Pomorzu deszczu ze śniegiem. W pozostałych regionach kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Umiarkowany wiatr powieje z północy. W porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie około 70 procent. Wszyscy odczują pogodę jako wietrzną i zimną, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie do 5 st. C. Będzie wiał umiarkowany, w porywach do 50 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1008 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, na termometrach zobaczmy do 6 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach do 50 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1008 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu ze śniegiem, termometry pokażą do 5 st. C. Będzie wiał umiarkowany, w porywach do 50 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1023 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 7 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach do 50 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady śniegu, temperatura wzrośnie do 4 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach do 50 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 994 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...