Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 1°C 0°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: wiele deszczowych miejsc, ale do 17 stopni Celsjusza

  19-03-2020 06:15 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  Czwartek upłynie pod znakiem opadów deszczu w północnej części kraju. Będzie jednak bardzo ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie nawet 17 stopni Celsjusza.

  Czwartek w północnej części kraju przyniesie opady deszczu do pięciu litrów na metr kwadratowy. Na południu będzie pogodnie. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na północy kraju - przekroczy 70 procent. Będzie spadać w kierunku południowym - do 50 procent. Na krańcach północnych odczujemy chłód, w pasie centralnym komfort termiczny, a na południu - ciepło. W północnej części Polski biomet będzie niekorzystny, a w południowej - neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Rano będzie pogodnie, po południu możliwy jest deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu dojdzie do 1010 hPa.

  Pogoda Poznań

  Rano pogodnie, po południu możliwy deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotnie popada deszcz, termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 10 st. C Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 1021 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 1011 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 17 st. C Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, po południu jego wartość dojdzie do 999 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...