Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 2°C 0°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pierwszy dzień wiosny. W prognozach miejscami śnieg

  19-03-2020 17:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  W kolejnych dniach, mimo że w kalendarzu zagości wiosna, na zewnątrz będzie zimowo. W sobotę może spaść śnieg. Później opady ustaną, ale nadal będzie chłodno - pojawią się miejsca, gdzie termometry pokażą tylko 2 stopnie.

  W piątek - pierwszy dzień astronomicznej wiosny - zachmurzenie będzie duże z niewielkimi przejaśnieniami. Na południu, w centrum i na zachodzie kraju może spaść do pięciu litrów deszczu na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni.

  PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. SPRAWDŹ, CZEGO WYPATRYWAĆ NA NIEBIE

  Pogoda na 5 dni

  W sobotę, kiedy rozpocznie się kalendarzowa wiosna, w północnej części kraju powinno być pogodnie. Poza tym będzie pochmurno z przejaśnieniami. Spadnie deszcz, deszcz ze śniegiem, a miejscami śnieg. W całym kraju zrobi się chłodniej. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h.

  Dużo chłodniej

  Niedziela będzie pogodna na północy, choć na niebie mogą pojawić się niewielkie chmury. W pozostałych regionach czeka nas pełnia słońca. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje na ogół umiarkowany, a miejscami silniejszy, północno-wschodni wiatr.

  Tydzień rozpocznie się słonecznie, choć nadal będzie chłodno. Temperatura wyniesie maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

  Miejscami tylko 4 stopnie

  We wtorek w całym kraju także będzie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...