Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -20°C -12°C -20°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: tylko nieliczne regiony bez opadów. Do 7 stopni

  28-02-2020 06:25 Warunki biometeo będą zróżnicowane
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  Dla wielu regionów synoptycy prognozują na piątek opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 do 7 stopni Celsjusza.

  Piątek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. W większości kraju należy spodziewać się przelotnych opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Uwaga - będzie ślisko. Padać nie będzie jedynie na Podlasiu, Mazurach, Mazowszu i Lubelszczyźnie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, który miejscami będzie silniejszy.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza prognozowana jest w południowo-wschodnich regionach. W całym kraju odczujemy chłód. W północno-wschodnich stronach biomet będzie neutralny, a w przeważającej części Polski pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu, który okresami może być silniejszy. W południe ciśnienie sięgnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje z zachodu i północnego zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 979 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Prognozowane są przelotne opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 996 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany, jednak okresami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry pokażą 998 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...