Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -16°C -12°C -20°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: porywisty wiatr, a lokalnie śnieg i śnieg z deszczem

  13-02-2020 06:18 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pochmurny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr.

  W czwartek będzie pochmurno, ale wystąpią przejaśnienia i rozpogodzenia. W rejonie Zatoki Gdańskiej, na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie pojawią się słabe opady śniegu do 1 centymetra i śniegu z deszczem do 1 litra wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Dolnym Śląsku.

  Wiatr będzie wiał umiarkowanie i okresami dość silnie. W porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę. Silniejsze porywy przewidywane są na Wybrzeżu - 70 km/h. W górach powieje jeszcze mocniej, porywy osiągną maksymalną prędkość do 80-100 km/h. Wiatr będzie miał zachodni i południowo-zachodni kierunek.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju, wyniesie ponad 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W regionach północnych odczujemy chłód, w pasie centralnym i na południu - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w przeważającej części kraju okażą się neutralne, tylko na krańcach północnych i południowo-zachodnich niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże, możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 5 st. C. Zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach powieje do 50-70 km/h. Ciśnienie waha się, około południa na barometrach zobaczymy 1008 hPa

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50-60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 1001 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50-60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa odnotujemy 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...