Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -16°C -12°C -20°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: niebezpieczny wiatr, opady, burze i chłód. Zapowiada się kolejny trudny dzień

  12-02-2020 06:21 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Dzień upłynie pod znakiem silnego wiatru. Oprócz tego mogą pojawić się przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

  Środa zapowiada się pochmurnie, choć jest szansa na przejaśnienia. W północnej części kraju możliwe są przelotne opady śniegu, a lokalnie także deszczu ze śniegiem. Na Pobrzeżu Słowińskim możliwe są słabe burze. Temperatura wyniesie maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach osiągnie od 50 do 70-80 kilometrów na godzinę. Najsilniej powieje w górach - do 110-140 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność przekroczy 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno i wiatr, a biomet będzie niekorzystny.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno z przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiejący z zachodu wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie 50-75 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach powieje z prędkością do 50-70 km/h z południowego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 981 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie od 50 do 70 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotne opady śniegu (okresami deszczu ze śniegiem). Temperatura maksymalna osiągnie 4 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny od 50 do 70 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 992 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Z zachodu wiać będzie umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie 50-75 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 995 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...