Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 12°C 3°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: silny wiatr i słabe opady deszczu ze śniegiem

  06-02-2020 06:11 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  W przeważającej części kraju należy spodziewać się słabych opadów deszczu ze śniegiem. W górach sypnie śnieg. Dzień upłynie pod znakiem silniejszych porywów wiatru.

  W czwartek będzie pochmurno. Na Pomorzu Zachodnim prognozujemy zanik opadów, a na pozostałym obszarze kraju pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na przedgórzach i w górach spadnie do pięciu centymetrów śniegu. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od 0 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 3 st. C w centrum kraju, po 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 50-60 km/h, a w górach rozpędzi się do prędkości powyżej 100 km/h.

   

  Warunki biometeo

  W czwartek w wielu regionach kraju wilgotność powietrza będzie utrzymywać się w granicach 80-90 procent. Jedynie na północnym zachodzie spadnie poniżej 80 procent. Odczujemy chłód, wilgoć i wiatr, a biomet będzie niekorzystny.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami popada słaby deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy do 4 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w Warszawie około południa wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, do południa możliwy jest słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, około południa 1018 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno, możliwy jest słaby deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie spada, około południa osiągnie 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

   

  Pochmurno, prognozowany jest słaby deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Zachodni, umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Kraków

  Wzrost zachmurzenia do dużego, okresami słaby deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 1 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, około południa barometry wskażą 997 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...