Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 9°C 1°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: na ogół pogodny dzień. Maksymalnie 7 stopni

  21-01-2020 06:15 Biomet okaże się neutralny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Wtorek w całym kraju będzie pogodny. Termometry pokażą od 4 do 7 stopni Celsjusza. Miejscami możliwy jest silniejszy wiatr.

  We wtorek będziemy cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach powieje do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju, wyniesie ponad 80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1026 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach powieje do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1032 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach powieje do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...