Informacje
 • Pogoda na dziś: na termometrach do 7 stopni

  20-01-2020 06:14 Biomet okaże się niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Początek tygodnia przyniesie nam zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie siedem stopni Celsjusza, a nad morzem możliwe są silniejsze porywy wiatru.

  Na poniedziałek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W strefie brzegowej okresami porywy mogą sięgać do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na krańcach południowych, wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wyniesie 1041 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1015 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1034 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1031 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1030 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...