Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 8°C 10°C 4°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Zima będzie do nas nieśmiało zaglądać

  17-01-2020 15:52 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Nadchodzące dni przyniosą nam namiastkę zimy. W części regionów spodziewane są przelotne opady śniegu, a temperatura nie przekroczy 2 stopni Celsjusza.

  W sobotę będzie na ogół pochmurno, choć miejscami możliwy jest słaby przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Pogoda na pięć dni

  W niedzielę w Małopolsce i na Podkarpaciu możemy spodziewać się słabego, przelotnego śniegu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr.

  I znów słaby śnieg

  Poniedziałek na Podkarpaciu upłynie pod znakiem słabego śniegu. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Termometry pokażą od 2 st. C na Podkarpaciu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  We wtorek na Podlasiu spodziewany jest przelotny deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni.

  W środę opadów słabego, przelotnego śniegu możemy spodziewać się jedynie na Podlasiu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiejący z zachodu wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...