Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 24°C 2°C Zachmurzenie małe
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: deszczowy front. Poza tym powieje

  14-01-2020 06:22 Biomet w części kraju będzie niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  W przeważającej części kraju zapowiada się pochmurny dzień z rozpogodzeniami. Miejscami prognozowane są opady deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie 9, a miejscami nawet 10 stopni Celsjusza. Powieje silny wiatr.

  Wtorek przyniesie w całym kraju duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami. Na południu mogą pojawić się rozpogodzenia. Na Wybrzeżu, Pomorzu, Kujawach, Warmii i Mazurach możliwe są opady deszczu do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 4 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 6 st. C w centrum kraju, po 9 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim możliwe jest nawet 10 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni i południowy, umiarkowany, a okresami dość silny. W porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę, a w górach - do 90 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność powietrza będzie oscylować w granicach 70 procent. Tylko na Wybrzeżu wzrośnie do 80 proc. Na przeważającym obszarze kraju odczujemy komfort termiczny, jedynie na północy - chłód, wilgoć i wiatr. Biomet będzie niekorzystny w części północnej Polski, a w pozostałych regionach - neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, po południu niewykluczony słaby deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie południowy, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie lekko spada, około południa osiągnie 1006 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno, okresami będzie padał słaby deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. W porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 1011 hPa.

  Pogoda Poznań

  Będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami, po południu niewykluczony jest słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny. W porywach osiągnie do 50-60 km/h. Ciśnienie lekko spada, około południa dojdzie do 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. W porywach osiągnie do 50-60 km/h. Ciśnienie lekko spada, około południa osiągnie 1002 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie południowy, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie lekko spada, około południa dojdzie do 995 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...