Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 8°C 3°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Po świętach w wielu miejscach zagości prawdziwa zima

  25-12-2019 15:47 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia opady śniegu będą występowały tylko w górach. Później możemy spodziewać się ich również na nizinach. Nie zabraknie też deszczu. Na weekend synoptycy zapowiadają lekki mróz.

  W drugi dzień świąt okresami będą występowały opady deszczu, na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie deszczu ze śniegiem, a w górach samego śniegu. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na wschodzie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z północnego zachodu.

  Sypnie śniegiem

  Piątek zapowiada się na ogół pochmurno z opadami śniegu, a na Dolnym Śląsku deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Sobota w centrum i na Podkarpaciu upłynie z opadami śniegu. Poza tym będzie dość pogodnie. Termometry pokażą od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany północny wiatr.

  Poniżej zera

  W niedzielę na Podkarpaciu pojawią się opady śniegu. W pozostałej części kraju będzie dość pogodnie. Temperatura wyniesie od -2 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Nowy tydzień na Suwalszczyźnie rozpocznie się przelotnymi opadami deszczu. Poza tym poniedziałek upłynie z pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Podkarpaciu do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, z kierunku zachodniego. W porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...