Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 8°C 3°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Szansa na lokalne opady śniegu w drugi dzień Świąt

  21-12-2019 15:42 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Boże Narodzenie upłynie na ogół z deszczową pogodą. Jednak w drugi dzień Świąt lokalnie jest szansa na sam śnieg. W Wigilię na termometrach zobaczymy do 8 stopni Celsjusza. Później temperatura zacznie przypominać bardziej tę zimową.

  W niedzielę na zachodzie, Pomorzu i w Wielkopolsce będzie pogodnie. Poza tym wystąpią opady deszczu. Temperatura wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Pomorzu do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z północnego zachodu.

  Przedwigilijny poniedziałek okaże się pochmurny z opadami deszczu. Termometry pokażą od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr.

  Pogoda na Wigilię

  Wigilia na zachodzie zapowiada się pogodnie. Poza tym pojawią się opady deszczu. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunku zachodniego.

  Pogoda na Boże Narodzenie

  Na pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia synoptycy zapowiadają pochmurną pogodę z opadami deszczu. Na Podkarpaciu popada deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą od 3 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Drugi dzień Świąt upłynie na ogół z pochmurną pogodą i opadami deszczu. Na Podkarpaciu będzie padał deszcz ze śniegiem, możliwy jest także sam śnieg. Temperatura wyniesie od 2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...