Informacje
 • Pogoda na dziś: od 5 do 12 stopni

  19-12-2019 06:30 Odczujemy ciepło i komfort termiczny
  Pogoda na Wigilię 23.12 tvnmeteo.pl

  Czwartek będzie kolejnym, ciepłym dniem. Rano pojawią się mgły. Termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

   

  Czwartek rozpocznie się mgliście. W ciągu dnia, po tym, jak mgły opadną, będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

   

  Warunki biometeo

  Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy na południu - nie przekroczy 60 procent. Będzie wzrastać w kierunku północnym. W części południowej kraju odczujemy ciepło, a w zachodniej - komfort termiczny. Biomet okaże się korzystny w całej Polsce.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, ale rano mglisto. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Ppogodnie, temperatura wyniesie maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1024 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, ale rano mglisto. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, rano pojawią się mgły. Temperatura wyniesie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu dojdzie do 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...