Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 15°C 20°C 9°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalnie śnieg i śnieg z deszczem, do 6 stopni

  12-12-2019 06:25 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na Wigilię 23.12 tvnmeteo.pl

  Na czwartek dla części kraju synoptycy zapowiadają opady deszczu ze śniegiem, a miejscami samego śniegu. Na termometrach zobaczymy do sześciu stopni Celsjusza.

  W czwartek na zachodzie i południu Polski możliwe są opady deszczu ze śniegiem, a na północnym wschodzie - śniegu. Pomiędzy tymi strefami opadów możemy liczyć na pogodną aurę. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza  na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Rzeszowszczyźnie. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

  >>>SPRAWDŹ TEŻ PROGNOZĘ POGODY NA ŚWIĘTA

  Warunki biometeo

  Najniższą wilgotność odnotujemy na wschodzie, nie przekroczy 70 procent. Jej wartość będzie wzrastać w kierunku zachodnim. W całym kraju odczujemy chłód. Biomet na zachodzie okaże się niekorzystny, a na wschodzie - neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 995 hPa.

  Pogoda Poznań

  Możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, po południu 993 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, po południu dojdzie do 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Popada deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 991 hPa.

  Pogoda Kraków

  Możliwe są opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 981 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....