Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 1°C -2°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz i deszcz ze śniegiem, do 10 stopni

  29-11-2019 06:22 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na sobotę 7.12 tvnmeteo.pl

  W piątek w wielu regionach popada deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  W piątek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Miejscami może spaść deszcz do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu i wieczorem na Pomorzu oraz miejscami na zachodzie i w centrum kraju opady deszczu mogą przechodzić w deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Wiatr będzie zachodni i południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny. W porywach osiągnie do 50-70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższa wilgotność prognozowana jest na Pomorzu i w regionach południowo-wschodnich. Przekroczy 90 procent. W centralnej Polsce spadnie poniżej 80 proc. Mieszkańcy północy odczują pogodę jako wietrzną, na południowym wschodzie odczuwalna będzie wilgoć, a w centrum - chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 984 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, okresami wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Będzie wiał zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami, okresami będą pojawiały się opady deszczu. Termometry wskażą do 8 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany i dość silny. W porywach powieje do 60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 985 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, okresami wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 9 st. C. Wiatr powieje z zachodu, umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 986 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno, okresami będą pojawiały się opady deszczu. Temperatura wyniesie do 8 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 975 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...