Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • Może zagrzmieć i powiać z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę

  25-09-2019 16:23 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Co czeka nas w kolejnych dniach w pogodzie TVN24

  Aura będzie zmienna. Czekają nas pogodne dni, które przeplatać się będą z deszczowymi. Na początku przyszłego tygodnia może również zagrzmieć, a także bardzo mocno powiać.

  W czwartek na północy kraju będzie na ogół pogodnie. W innych regionach możemy spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunków zmieniających się powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 998 hPa.

  Deszczowa aura

  Piątek przyniesie na zachodzie deszcz, a na wschodzie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z południa.

  W sobotę przelotnie popada. Termometry wskażą maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Burzowy początek tygodnia

  Synoptycy zapowiadają pogodną niedzielę. Temperatura wyniesie maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Poniedziałek przyniesie przelotne opady deszczu. Na Podkarpaciu pojawią się także burze z opadem rzędu 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Burzowe porywy wiatru mogą osiągnąć prędkość 60-80 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Silny i porywisty wiatr powieje w porywach do 40-80 km/h, zachodu. W północno-zachodniej części kraju porywy mogą dojść do 110 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...