Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 12°C 3°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodna aura w całym kraju, do 24 stopni

  22-09-2019 06:15 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

  Przed nami pogodna niedziela, miejscami na niebie może pojawić się więcej chmur. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

  Synoptycy przewidują pogodną niedzielę, tylko na północnym wschodzie kraju może na niebo pojawić się więcej chmur. Termometry pokażą maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na południowym zachodzie. Z południowego zachodu i południa powieje słabo i umiarkowanie.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność względną powietrza synoptycy prognozują na północy i północnym wschodzie kraju. Tam przekroczy 70 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr zachodni i południowo-zachodni okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie spadnie, około południa odnotujemy 1005 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu i południowego zachodu. Ciśnienie spadnie, około południa będzie 1017 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie, temperatura nie przekroczy 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Ciśnienie spadnie, około południa odnotujemy 1006 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, temperatura maksymalna osiągnie 24 st. C. Z południa powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie spadnie, około południa będzie 1002 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie, termometry pokażą 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południa. Ciśnienie spadnie, około południa barometry wskażą 990 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...