Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 0°C -4°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Silniejszy wiatr i tylko kilkanaście stopni. Miejscami popada deszcz

  14-09-2019 15:21 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Kolejne dni przyniosą stopniowy spadek temperatury. Ta miejscami wyniesie maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Towarzyszyć nam będą silniejsze porywy wiatru i przelotne opady deszczu.

  W niedzielę na północy kraju wystąpią słabe, przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach powinno być słonecznie. Temperatura wyniesie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje umiarkowany i dość silny południowo-zachodni wiatr, w porywach osiągnie do 55 kilometrów na godzinę.

  Poniedziałek wszędzie przyniesie przelotne opady deszczu. Termometry pokażą od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 55 km/h.

  Powieje silniejszy wiatr

  Wtorek będzie pogodny jedynie na Dolnym Śląsku. W pozostałych regionach możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach powieje z prędkością do 55 km/h.

  Miejscami tylko kilkanaście stopni

  Środa na południu okaże się pogodna. Poza tym spodziewane są przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny północno-zachodni wiatr, w porywach rozpędzi się do 60 km/h.

  W czwartek na słońce możemy liczyć tylko na Dolnym Śląsku. Na pozostałym obszarze wystąpią przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach osiągnie do 50 km/h, wiać będzie z północnego zachodu.

 • Przejściowe ochłodzenie
  Panie Tomku,ma Pan racje,że lato się jeszcze nie skończyło.Niektórzy mówią,że nadchodzi wczesna jesień.Nic dziwnego,bo temperatura do tej pory nas rozpieszczała.Zapowiadane ochłodzenie może nie być takie łagodne,zwłaszcza rankiem,a silny wiatr zrobi swoje.Lato planuje swój powrót po 20 września.
  ~Lech /2019-09-14 18:14

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...