Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 15°C 2°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Miejscami przelotny deszcz. Po niedzieli temperatura zacznie spadać

  13-09-2019 15:40 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  W weekend temperatura maksymalna miejscami nie przekroczy 20 stopni Celsjusza. W wielu regionach będzie pogodnie, pojawi się jednak przelotny deszcz. Po weekendzie opady prognozowane są już w całym kraju. Zacznie robić się też coraz chłodniej.

  W sobotę w województwach północnych przelotnie popada słaby deszcz. W pozostałych regionach wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silniejszy, powieje z północnego zachodu.

  Przelotny deszcz

  Zapowiada się pogodna niedziela. Tylko na północy Polski przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Do 18 stopni

  Na wtorek synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Na północy i w centrum kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr

  W środę na północy i wschodzie Polski wystąpi przelotny deszcz. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...