Informacje
 • Wtorek jeszcze miejscami deszczowy. Kolejne dni ze słońcem

  09-09-2019 15:36 Prognoza pogody na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Najbliższe dni przyniosą na ogół spokojną i pogodną aurę. Jedynie we wtorek lokalnie pojawią się opady i silniejszy wiatr. W środę i czwartek na termometrach zobaczymy 26 stopni, później znowu zacznie robić się chłodniej.

  We wtorek w województwach północnych będzie przeważnie pochmurno i deszczowo. Na Pomorzu Zachodnim suma opadów może osiągnąć do 20-30 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach na niebie pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 23 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr powieje słabo, a miejscami umiarkowanie. W województwach północnych porywy wiatru mogą osiągać prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Do 26 stopni

  Środa zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków zachodnich.

  W czwartek na niebie możemy się spodziewać małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu.

  Brak opadów

  Piątek również przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 20 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 24 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Początek weekendu będzie pogodny. W sobotę temperatura maksymalna wyniesie od 18 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 21 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...