Informacje
 • Prognoza pogody na długi weekend: i słońce, i deszcz. Bez upału

  13-08-2019 15:43 Sprawdź, jaka będzie pogoda
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Najbliższe dni zapowiadają się pogodnie, chociaż miejscami może spaść deszcz. W niektórych regionach pogoda może być niebezpieczna. Sprawdź, gdzie będą burze, a gdzie pogoda będzie przyjemna.

  W środę na Pomorzu, Podkarpaciu i we wschodnich regionach prognozowane są przelotne opady deszczu. Na Rzeszowszczyźnie możliwe są burze. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 stopni Celsjusza do 25 st. C na Rzeszowszczyźnie. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu. Wiatr rozpędzi się w porywach burzowych do 70 kilometrów na godzinę.

  Na ogół pogodnie

  Czwartek zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Na piątek prognozowane są przelotne opady deszczu. Pogodnie będzie jedynie we wschodnich regionach kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Pomorzu do 25 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Do 29 stopni

  W sobotę na wschodzie przelotnie popada deszcz. W pozostałych regionach dzień będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Niedziela w regionach zachodnich przyniesie przelotne opady deszczu. Powrócą także burze. W pozostałych częściach kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 29 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa i południowego zachodu. W porywach burzowych będzie rozpędzał się do 90 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...