Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 20°C 19°C 2°C Zachmurzenie małe
zwiń
Informacje
 • Przed nami kilka upalnych dni

  08-08-2019 17:52 Prognoza pogody na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  W najbliższych dniach będzie gorąco. Czekają nas i słoneczne, i pełne opadów chwile.

  W piątek na Kaszubach, Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu mogą wystąpić przelotne opady deszczu i burze. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Kaszubach do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje w porywach burzowych do 90 kilometrów na godzinę z zachodu.

  Pogodna aura

  Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie sobota okaże się pogodna. W innych rejonach może przelotnie popadać i zagrzmieć. Lokalnie mogą wystąpić burze z gradem. Maksymalna temperatura sięgnie od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje do 90 km/h z południa i południowego zachodu.

  Czeka nas słoneczna niedziela. Temperatura wyniesie maksymalnie od 26 st. C na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany.

  Trochę deszczu

  Poniedziałek na Podkarpaciu okaże się pogodny. W innych regionach mogą wystąpić przelotne opady deszczu i burze - lokalnie z gradem. Termometry wskażą maksymalnie od 26 st. C na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje w porywach burzowych do 90 km/h z południa.

  We wtorek mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a na Podkarpaciu - burze. Maksymalna prognozowana temperatura sięgnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C. na Podkarpaciu. Z południowego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany, powieje w porywach burzowych do 80 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...