Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 4°C 6°C 8°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Kapryśna lipcowa pogoda. Deszcz, burze i coraz wyższa temperatura

  17-07-2019 15:07 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Co nas czeka w pogodzie? TVN24

  W najbliższych dniach w wielu regionach Polski prognozowane są przelotne opady deszczu. Mogą pojawić się też burze - lokalnie z gradem. W weekend temperatura wzrośnie do 30 stopni Celsjusza.

  W czwartek na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

  Do 30 stopni

  Zapowiada się pogodny piątek. Tylko na zachodzie i południu Polski przelotnie popada deszcz i mogą pojawić się burze - lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni, w porywach burzowych powieje z prędkością do 80 km/h.

  W sobotę na wschodzie i północy kraju przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć. Lokalnie podczas burz może spaść grad. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h.

  Deszczowa aura

  Na niedzielę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu i burze - lokalnie z gradem. Termometry pokażą maksymalnie od 26 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W porywach burzowych może osiągnąć prędkość do 90 km/h.

  Pogodna aura w poniedziałek będzie tylko na zachodzie kraju. W pozostałych regionach przelotnie popada deszcz, mogą pojawić się burze - lokalnie z gradem. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany powieje z północnego zachodu. W porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h.

 • Jaka tam kapryśna, susza jest
  Sytuacja byłaby dużo lepsza gdyby tak nad całą Polską solidnie popadało przez dobę.
  ~Nick /2019-07-17 22:04

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...