Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 8°C 12°C 3°C Przeważnie słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słoneczna aura w całym kraju, do 26 stopni

  15-07-2019 06:25 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na wtorek  

  Zapowiada się słoneczny poniedziałek, miejscami przelotnie popada słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek na ogół zapowiada się słonecznie. Na Pomorzu, Roztoczu i w Kotlinie Kłodzkiej okresami możliwe są słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 stopni na Dolnym Śląsku. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza będzie oscylować wokół 50-60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Prognoza pogody dla miast

  TRÓJMIASTO

  Na ogół słonecznie, termometry wskażą maksymalnie 23 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe odnotujemy 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół słonecznie, temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 983 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie, temperatura maksymalna nie przekroczy 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1002 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać, w południe odnotujemy 1000 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 26 st. C. Słaby i  umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie spadnie, w południe barometry wskażą 998 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...