Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 12°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Słupki termometrów na razie nie podskoczą. Może przelotnie popadać

  03-07-2019 16:35 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Co nas czeka w pogodzie? TVN24

  W najbliższych dniach większość Polski będzie się cieszyła pogodnym niebem, ale w kilku regionach spadnie przelotny deszcz. Temperatura nie będzie przekraczała 26 stopni Celsjusza.

  W ciągu następnej doby Polska pozostanie pod wpływem niżu Nasir znad północnej Rosji i związanego z nim frontu atmosferycznego, kształtującego pogodę na północy kraju. Nadal napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie z północnego zachodu.

  W czwartek na północy mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Maksymalna temperatura wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany wiatr zachodni, w porywach osiągający prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Deszczowy początek weekendu

  Piątek przyniesie w całym kraju przelotne opady deszczu. Termometry wskażą od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje wiatr umiarkowany, wiejący w porywach do 50 km/h.

  W sobotę przelotnie popada na Pomorzu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany zachodni wiatr, w porywach może się rozpędzić do 50 km/h.

  Niedziela na północy i wschodzie może okazać się przelotnie deszczowa. W innych regionach będzie pogodnie. W najcieplejszych chwilach dnia będzie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st.C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Nowy tydzień, pogoda taka sama

  Na poniedziałek w północnych regionach Polski prognozuje się przelotne opady deszczu, natomiast pozostała część kraju będzie pogodna. Temperatura sięgnie maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

 • Takie lato
  to nie normalne lato tylko umiarkowanie chłodne.A że ty i tobie podobni nie lubicie ciepła to wasz problem. Oby jak najszybciej wróciły upały. W lato ma byc ciepło.
  ~Latolub /2019-07-03 19:57
 • Lato
  Normalnie normalne lato
  ~fyfta /2019-07-03 16:51

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...