Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 7°C 19°C 2°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: przelotne opady, lokalne burze, do 25 stopni

  19-05-2019 06:24 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

  Niedziela upłynie pod znakiem przelotnych opadów oraz lokalnych burz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Synoptycy zapowiadają na niedzielę przelotny deszcz. Miejscami mogą pojawić się burze. Temperatura wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W porywach burzowych rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność - przekraczającą 80 procent - odnotujemy na północnym wschodzie. Będzie się zmniejszać ku południowemu zachodowi. Odczujemy ciepło i wilgoć, a biomet zapowiada się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Popada deszcz, niewykluczona jest też burza. Termometry pokażą 22 st. C. Południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr w porywach burzowych rozpędzi się do 70 km/h. Ciśnienie waha się, po południu dojdzie do 995 hPa.

  POZNAŃ

  Niewykluczony jest przelotny deszcz lub burza. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach burzowych osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie po południu osiągnie 996 hPa i waha się.

  GDAŃSK

  Spadnie przelotny deszcz, możliwa jest też burza. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W porywach burzowych osiągnie do 70 km/h. Barometry po południu wskażą 1009 hPa, ciśnienie waha się.

  WROCŁAW

   

  Przelotnie popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 23 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie wyniesie 990 hPa będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Możliwy jest przelotny deszcz lub burza. Termometry w najcieplejszym momencie pokażą 25 st. C. Z południowego wschodu wiać będzie słaby i umiarkowany wiatr, w porywach burzowych rozpędzi się do 70 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 980 hPa i waha się.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...