Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • W prognozach wiele gwałtownych zjawisk

  18-05-2019 17:38 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Jakie są prognozy na kolejne dni? TVN24

  W kolejnych dniach nie rozstaniemy się z przelotnym deszczem i burzami. Zjawiska te mogą występować w wielu regionach Polski. Towarzyszyć im mogą porywy silnego wiatru. Będziemy jednak mogli liczyć na ciepło.

  Niedziela upłynie w całym kraju pod znakiem opadów deszczu i burz. Temperatura wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr. W porywach burzowych rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

  Do 26 stopni Celsjusza

  W poniedziałek czeka nas kontynuacja opadów przelotnego deszczu, a nawet burz. Na termometrach zobaczymy od 21 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 26 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany południowo-wschodni wiatr, w porywach burzowych powieje z prędkością maksymalną 70 km/h.

  We wtorek w całym kraju także może popadać przelotny deszcz, niewykluczone są też burze. Termometry pokażą od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z południowego wschodu. W burzach powieje silniej - do 70 km/h.

  Kontynuacja zjawisk burzowych

  Środa zapowiada się deszczowo w całym kraju. Na wschodzie i w środkowej części kraju mogą przejść burze. Temperatura wyniesie od 19 st. C na Pomorzu do 23 st. C na Suwalszczyźnie. Z zachodu wiać będzie słaby i umiarkowany wiatr, w porywach burzowych powieje z prędkością dochodzącą do 70 km/h.

  Czwartek nie przyniesie większej zmiany w pogodzie. W całej Polsce pojawią się przelotne opady deszczu, a na wschodzie dodatkowo burze. Na termometrach zobaczymy od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Suwalszczyźnie. Z zachodu i północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr. W porywach burzowych osiągnie do 70 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...